четврток, 6 август, 2020
Најнови вести
Реклама

СЕСКИПИЛЕН ТРЕНД НА ИНСТАГРАМ ПОРАДИ ИЗОЛАЦИЈАТА

Инстаграм ѕвезди од цел свет пронајдоа начин да се извлечат нешто корисно од коронавирусот. Старлетите, реалити ѕвезди, моделите започнаа тренд на „секси самоизолација“, што значи дека објавуваат голи фотографии од своите домови и станови, каде што во моментот ги поминуваат деновите изолирани од другите, како дел од мерките за заштита од коронавирус.

SkillUP

Трендот го започнаа на голема врата од Деми Роуз Мавби и Кинси Волански, кои позираа целосно голи на сонцето на Бахамите, каде што во моментов се „изолираат“ додека коронавирусот гори низ целиот свет.

Веднаш по нив и останати инстаграм ѕвезди објавија домашни слики од изолација. Еве некои од нив.

View this post on Instagram

Isolation.. but make it cute 😘 @sleeptight_x

A post shared by 𝐌𝐞𝐠𝐚𝐧🦋 (@meganbartonhanson_) on

Реклами
Mon Жан - Играчки