Голема полициска акција кај наплатната рампа Сопот во близина на Велес

0
11
policija-noke

Голема полициска акција се одвиваше денеска околу 17.00 часот на автопатот Скопје – Велес, кај наплатната станица Сопот кај Велес. Батали.нет неофицијално дознава дека полицијата пронашла голема количина дрога.

Повеќе информации околу овој настан очекуваме во текот на утрешниот ден

Можеби ќе ве интересира: